X BY SERIOUX 2XRCA M- 2XRCA M CABLE 3M
IN STOC
Cablu audio Serioux Premium Gold, 2 porturi RCA tata - 2 porturi RCA tata, conductori 99.99% cupru fara oxigen, mufe din metal aliaj Zinc, conectori auriti 24k, dublu ecranat, 3m, negru
27,67 lei
TP-LINK OMADA HARDWARE CONTROLLER OC300
IN STOC
Tp-Link Omada hardware Controller, OC300; 2× 10/100/1000 Mbps Ethernet Ports, 1× USB 3.0 Port, Up to 500 Omada access points, JetStream switches, and SafeStream routers, Up to 15,000 clients, Power Supply: 100–240 V~50/60 Hz, 0.6 A.
1.006,08 lei
TPL MC GB TO SFP
Ultimele produse in stoc
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-SX/LX/LH, SFP, montabil in sasiu
85,15 lei
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, 5 Pack
Ultimele produse in stoc
Networking TypeNetwork AdapterArhitectura LAN (retelei locale)10GBase-TInterfataEthernetNecesita standardul slotului de extensiePCI Express 3.0 x4Networking Form FactorPlug-in-cardNumar de porturi2Suport protocol legatura date10 GbpsLAN ChipsetIntel X550C
2.389,74 lei
TP-LINK WI-FI RANGE EXTENDER RE550
IN STOC
TP-link AC1900 Wi-Fi Range Extender, RE550, 3 X external antenna, IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, 1 x 10/100/1000M RJ45, Frequency 2.4GHz & 5GHz(11ac), Signal Rate: 5GHz:Up to 1300Mbps, 2.4GHz:Up to 600Mpbs.
330,12 lei
TP-LINK OMADA CLOUD CONTROLLER OC200
IN STOC
Tp-Link Omada Cloud Controller, OC200; Interface: 2 × 10/100Mbps Ethernet Port, 1× USB 2.0 Port for configuration backup, 1× Micro USB Port for power; Power Supply: 802.3af/at PoE or Micro USB(DC 5V/1A); Power Consumption: 5W;
582,95 lei
TP-LINK KIT AX1800 MESH WIFI 6 SYSTEM2PK
IN STOC
TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X20(2-pack); Wireless Standards: IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz, Signal Rate: 575 Mbps on 2.4GHz, 1200 Mbps on 5GHz, 1024QAM on 2.4GHz and 5GHz, 2 X 10/100/1000 Mbps RJ45 ports, Wo
825,30 lei
Dell Adapter - USB-C to HDMI
Ultimele produse in stoc
Functionalitatea cabluluiUSB-C to HDMI AdapterLeft ConnectorHDMI (Type A) (Male)Right ConnectorUSB Type C (Male)Culoare la exteriorBlackProduse returnabile aflate in garantieYesTermen de garantie12 month(s)Criterii de validare a garantieiSerial NumberGreu
163,91 lei
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB SM 15KM
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
154,58 lei
IP-COM GIGABIT POE INJECTOR, PSE30G-AT
IN STOC
Gigabit PoE Injector IP-COM PSE30G-AT; 802.3at, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3af、IEEE802.3at Standard, Transmission range up to 100M, 1 GE port, 1 data&power output port supporting PoE, Indicators: PWR, PoE.
103,49 lei
X BY SERIOUX RCA M - RCA M CABLE 3.0M
IN STOC
Cablu audio-video Serioux Premium Gold, RCA tata - RCA tata, conductori 99.99% cupru fara oxigen, mufe din metal aliaj Zinc, conectori auriti 24k, dublu ecranat, discuri magnetice, 3m, negru
15,48 lei
TP-LINK RANGE-EXTENDER AC1750 DUAL-BAND
IN STOC
Wireless Range Extender TP-Link RE455, AC1750, 5GHz: până la 1300Mbps, 2.4GHz: până la 450Mpbs, 3 x antene externe, 1 x Port Ethernet (RJ45) de 10/100/1000M, IEEE802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b.
272,48 lei
DLINK USB-C TO GIGABIT ETHERNET ADAPTER
IN STOC
D-link USB-C to Gigabit Ethernet Adapter, DUB-E130; Achieve transfer speeds of up to 1Gbps; Status LEDs for connection status and data transfer speed;
93,21 lei
ARUBA COMPATIBLE 1.25G SFP SM
Ultimele produse in stoc
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C)
116,67 lei
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM
IN STOC
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu
149,34 lei
Dell Adapter- USB-C to DisplayPort
Ultimele produse in stoc
Functionalitatea cabluluiUSB-C to DisplayPort AdapterLeft ConnectorUSB Type C (Male)Right ConnectorDisplayPort (Female)Culoare la exteriorBlackProdus de baza(1)Dell Latitude 5480, 5580, 7275, 7280, 7480, E5270, E5470, E5570; Dell OptiPlex 7050, 7450; Dell
172,78 lei
UBIQUITI UniFi AC MESH PRO, EU
IN STOC
InterfataEthernet/Wi-FiArhitectura LAN (retelei locale)10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Wi-FiNetworking Form FactorExternTip port uplink1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TNumar total de porturi2Suport protocol legatura dateGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethe
1.122,96 lei
ARUBA COMPATIBLE 1.25G SFP MM
IN STOC
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
77,79 lei
TP-LINK GB 48VDC PASSIVE POE ADAPTER
IN STOC
TP-Link, GB 48VDC PASSIVE POE ADAPTER, 2 x 10/100/1000Mbps RJ45 Port, auto MDI/MDIX, 1 x 100~240V / 50~60Hz AC Power Input Port.
79,91 lei
TP-LINK KIT AX1800 MESH WIFI 6 SYSTEM
IN STOC
TP-Link AX1800 whole home mesh Wi-Fi 6 System, Deco X20(3-pack); Wireless Standards: IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz, Signal Rate: 575 Mbps on 2.4GHz, 1200 Mbps on 5GHz, 1024QAM on 2.4GHz and 5GHz, 2 X 10/100/1000 Mbps RJ45 ports, Wo
1.139,70 lei
TENDA AC650 WIRELESS USB ADAPTER U9
IN STOC
Tenda USB Wireless Adapter U9, AC650, 5Ghz – 433Mbps, 2.4Ghz – 200Mbps ,MU-MIMO, Wireless Standards IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE802.11a,IEEE 802.11ac, interface: USB 2.0.
57,64 lei
TPL ADAPT USB USB 2.0 ETHERNET UE200
IN STOC
TP-Link Adaptor USB 2.0 Ethernet 100Mbps, UE200, 1 Port RJ45 10/100Mbps, 1 Port USB 2.0, RTL8152B, 71 x 26 x 16.2mm
43,89 lei
MERCUSYS AV1000 GB POWERLINE START KIT
IN STOC
Mercusys Kit Starter Powerline Gigabit AV1000, MP500 KIT; Standarde Wireless: IEEE: HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, Acoperire: 300 de metri peste circuitul electric, Streaming Mate 4K, 1000 Mbps,
192,57 lei
LOGITECH Bluetooth Audio Adapter Bluebox II 933
IN STOC
Networking TypeBluetooth AdapterNetworking Form FactorExternSuport protocol legatura dateBluetooth 3.0Bluetooth® Profiles SupportedA2DPBluetooth® Interface Quantity1Culoare externăNegruCablu inclus3.5mm to 2RCA CableAdancime (mm)50 mmInaltime (mm)23 mmLat
218,16 lei